Nasz pierwszy wywiad

Nasz pierwszy wywiad miał miejsce na początku miesiąca marca. Wywiad ten przeprowadzony został dla Blogs from heart – by istnieć, przez Panią mgr Annę Wąśniewską. Wywiad odbył się drogą pisaną przez e-maila.

o nas

Nie wiemy czy wiecie, czy nie wiecie ale my wiemy i się z Wami podzielimy, że Witek założył stronę i zajął się promowaniem blogów które biorą udział w konkursie. Przez ten konkurs i zaproszenie do zabawy poznaliśmy wielu wspaniałych twórców blogów o przeróżnej tematyce.

Aaa … wywiad możecie przeczytać klikając w linka: Wywiad z Edytą i Markiem 🙂 – bardzo serdecznie zapraszamy do lektury oraz bliższego poznania nas samych i naszych pasji.

Początki w blogowaniu

Zacznę od tego, że sama siedzę w sieci i społeczności blogerskiej od wielu już lat. Pierwszego bloga zaczęłam pisać jeszcze w czasach szkoły średniej. Chyba jakieś 17 lat temu. Pierwszy blog założyłam na WP. Tam też miałam pocztę. Szablon bardzo łatwy jak dla kogoś kto dopiero co poznawał tajniki internetu.

Blog przeze mnie traktowany był jako pamiętnik. Pisałam przemyślenia, tworzyłam album ze zdjęciami. Pamiętam nawet jego nazwę: niezwykly-kwiat. Leciały lata, a blog rósł i zapełniał się postami. Niestety WP zamknęło strefę blogową. Zanim zdążyłam zrobić zapis (nie wiedziałam, że tak można) – blog przestał działać.

Kolejny powstał na bloggerze, na google. Pisałam, kasowałam, znów pisałam i znów kasowałam. Brakowało mi starego pamiętnika z WP. Kiedy poznałam się z Markiem powstał znów blog, który był początkiem czegoś nowego. Nowy rozdział, związek i pomysł na bloga wspólnego. Pamiętacie jeszcze tą nazwę: edi-i-marco-voyager ?? a wcześniej ami-i-marco ?? Nazwa bloga przechodziła nie jedną metamorfozę.

W ostateczności po długim namyśle, tak jak w życiu podjęliśmy decyzję: trzeba się ustatkować. Wymyślić nową nazwę bez imion i iść do przodu pod jedną marką 🙂 . Tak właśnie powstała nazwa: sikorkowe pasje . Pod nią działamy w social-mediach, dzieląc się pasjami z całym światem.

logo sikorkowe-pasje

Spotkanie z Blogs from heart

Wspomniany na początku Witek, jest założycielem konkursu blogów pod nazwą: Blogs from heart. Pierwszy raz wystartował z pomysłem i konkursem w 2018 roku.

Do wzięcia udziału w konkursie zaprosił nas sam Pomysłodawca, pisząc piękny komentarz na naszym blogu. Uznaliśmy, że przyjmiemy zaproszenie. W ten sposób poznaliśmy Witka. Z Nim współpracujemy do dnia dzisiejszego. Na pewno też nie odpuścimy wzięcia udziału w kolejnej edycji, która zbliża się wielkimi krokami.

Wywiady

stały się wspaniałym pomysłem Witka. My również zostaliśmy zaproszenie, do udzielenia odpowiedzi na zadane pytania przez Panią Annę. Jeszcze raz zapraszamy do kliknięcia i poznania nas bliżej … a także do wzięcia udziału w 3ciej już edycji Blogs from heart oraz dobrej zabawy.

Podziel się

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Agnieszka KaniukSłodko SłodkaMyśli Potarganej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Myśli Potarganej
Gość

Muszę zobaczyć o co chodzi z tym Blogs from heart

Słodko Słodka
Gość

Pędzę na wywiad 🙂

Agnieszka Kaniuk
Gość

Zabieram się za czytanie wywiadu. 😊