Witajcie! Obiecany dzisiaj drugi przegląd gazetki Lego Explorer 2/2020. Czy w porównaniu z wczorajszą recenzją znajdziemy jakieś różnice? Warto kontynuować zakup tegoż magazynu? Na te i inne pytania postaramy się Tobie jak najlepiej odpowiedzieć, bo po to właśnie jest ten post.
jest ŚWIAT MORSKICH GŁĘBIN. Jak widać, nie mamy kontynuacji tematu o robotach, jak to było w pierwszym wydaniu czasopisma firmy EGMONT.
Nie mamy tym razem do czynienia z robotami, pomimo że ED nadal jest z nami, jako przewodnik. Różnicą też jest zamieszczona zabawka do tego numeru, bo otrzymujemy tym razem LEGO OŚMIORNICĘ.
Cena gazetki nadal się nie zmieniła, ponieważ wynosi 12,99zł, a zabawka zalecana jest dla osób powyżej siódmego roku życia. Numer katalogowy załączonej saszetki to 11939.
nie różni się także od pierwszego numeru, poza tematyką. Na drugiej stronie znajdziemy PATENTY NA CODZIEŃ, a na trzeciej spis treści. Wewnątrz gazetki znajdziemy przeróżne ciekawostki, które wzbogacą naszą wiedzę. Rozwiążemy ciekawe łamigłówki, poznamy projekty (MOC’e) fanów Lego.
W środku znajdziemy plakat, na którym poznamy informacje dotyczące rekinów. Na końcu, z pomocą przyjdzie nam instrukcja – przy jej pomocy złożymy naszą ośmiornicę oraz zapowiedź kolejnego – trzeciego numeru, który ukazał się 17 września (o nim wspomnimy jutro!).
jest naszą zabawką, którą w częściach (aż!! 63 !!) , wysypujemy z saszetki. Nie będę zaprzeczać, że troszkę mnie przeraziła ta konstrukcja, jak zobaczyłam aż 32 sztuki białych takich samych klocków. I szczerze powiedziawszy bardziej mam wrażenie, że to nie jest ośmiornica ale kałamarnica. A jakie jest Twoje wrażenie? Takie samo czy jednak głosujesz, że to ośmiornica ze śmiesznymi mackami.
_________________________________________________________________________
Zapraszamy Ciebie do naszej Lego zakładki na blogu. Znajdziesz tam nie tylko gazetki i ich przegląd, ale ciekawe zestawy, które trafiły w nasze ręce.
Polecamy też nasz profil na Instagramie, YouTube a także Facebooku. Zachęcamy też do dołączenia do założonej przez nas grupie na FB o szeroko pojętej tematyce hobby i pasji > klik < .
Do zobaczenia w sieci.
Ps. Nie zapomnijcie, że już jutro (29.09.2020) pojawi się trzeci przegląd Lego Explorer, bo kolejny pojawi się po 16 października ( nie znaczy to, że do tego czasu się nic nie pojawi dla Fanów Lego ).
Ta ośmiornica robi wrażenie 🙂 Ja takich czasopism nie kupuje, ale dobrze wiedzieć, że takie są 🙂
Donna, no tak:) te Gazetki dopiero zaczęły wychodzić w tym roku
Kiedyś kupowałam sporo takich gazetek jak syn był mały, teraz to bym się chyba w tym nie odnalazła 🙂
Hehehe Małgosiu, bo tego jest dużoooo
Ośmiornica fajna i dobrze, że jest z klocków, bo te żywe mnie przerażają nawet na talerzu
Małgosiu aż tak? 😉 ?Ośmiornica świetnie prezentuje się na stoliczku 🙂
Rewelacyjna ośmiornica, takiej nie mieliśmy w naszych zestawach. 🙂
To koniecznie musicie nadrobić 🙂
u mnie lego jeszcze nie, ale to kwestia czasu, także warto wiedzieć jakie gazetki brać pod uwagę 😉
Lego Explorer jest bardziej dla troszkę większych dzieci, takich co chodzą do szkoły. 🙂
doczekałam się i moje dzieciaki też powoli zaczynają interesować się lego, także mam w co inwestować 😉
Karolino, pozdrawiamy całą Twoją familię 🙂 Może podzielicie się jakimiś zestawami?
Dla pasjonatów klocków Lego to prawdziwa gratka. Można skompletować bardzo interesującą kolekcję 🙂
Zgadza się. A jak się znudzi przerobić na części i stworzyć coś swojego 🙂
Ja mam w domu dwóch fanów lego. Dla mnie te klocki to fenomen.
Pozdrowienia dla fanów Lego !
Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!