Powakacyjny powrót

sikorkowepasjesmall

Powakacyjny powrót trwał bardzo długo. Niekiedy przerwa dłuższa lub krótsza zawsze jest potrzebna. Rodzą się nowe pomysły, przemyślenia. Czasem trzeba odejść od czegoś aby wrócić ponownie.

Co zostaje?

Wygląd strony nadal nie będzie przechodził metamorfozy, chociaż ręce świerzbią. Zakładki: PuzzleLegoPodróżePrzepisy, będą ciągle rozszerzane. Rozciągnie się też zakładka: Inne Pasje.

Zapraszam Was również w wir sieci czyli (jeśli macie) obserwację FanPage na Facebooku oraz konto na Instagramie. Skromnie się pochwalę, że liczba obserwatorów troszkę nam wzrosła – z czego bardzo się cieszymy i DZIĘKUJEMY!

Nowości, nowości, nowo…

Nie napiszę wszystkiego, bo coś niecoś musi zostać owiane tajemnicą. Pojawi się na pewno Cola 🙂 – nasz nowy członek rodziny. Pojawią się nowe gry, w które gramy w trybie samouczka – krok po kroku. Nie zabraknie recenzji filmów, bajek, seriali a nawet książek. O! Książki – nie ma tu jeszcze tego tematu. Kolekcje też urosną. Kolekcja kubków, magnesów, pocztówek (i nie tylko) rośnie w tempie expres :D.

______________________________________

Powakacyjny powrót nadszedł i niech trwa. Podwijam rękawy, smaruję palce i ruszam dla Was z przygodami, recenzjami i przeogromną ilością zdjęć oraz nowościami :).

0 0 votes
Oceń wpis
Podziel się
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka Kaniuk

Świetnie, że wróciłaś.

Kinga

Dobry powrót 🙂

Melka blogerka

Super, że postanowiłaś wrócić! Taka przerwa jest faktycznie czasami potrzebna 😀

Klaudia

Wspaniale. Witamy z powrotem i czekamy na nowe wpisy. 🙂

trackback

2locomotive

9
0
Daj znać, że jesteś - napisz parę słów.x