Home Gallery od firmy Trefl

Home Gallery od firmy Trefl z Uniwersum Harry’ego Pottera otwierają kolejny rok z puzzlami. Na początku muszę się zresetować, bo więcej czasu spędzałam z klockami niż z puzzlami. Przeglądnęłam zapasy i wybrałam na start trzy pudełka związane z uniwersum Pottera.

W serii Home Gallery

mamy do wyboru aż trzy różne obrazy do ułożenie związane z Uniwersum Harry’ego Pottera. Są to trzy postacie: Harry Potter, Hermiona Granger oraz Severus Snape. Jak widzimy, nie mamy zbyt dużego wyboru, a szkoda. W serii tej brakuje chociażby Rona albo samego dyrektora Hogwartu. Nie pogardziłabym, gdyby były jeszcze inne postacie do kolekcji. Niestety musimy się zadowolić tym co mamy.

No może nie do końca, bo jest jeszcze jedna seria Home Gallery związana z naturą. Są na niej zwierzęta i rośliny, a składa się z sześciu różnych obrazów do ułożenia. Widzicie więc moją rozpacz i lekki żal, że przy Uniwersum Pottera nie ma więcej pudełek. Żyję nadzieją :).

300 elementów

wystarczy na rozgrzewkę i przeskok w układanie obrazów o wyższej ilości elementów. Puzzle do ułożenia z 300 elementów to takie też “do kawy” czy ” przy filmie”. Nie należą do łatwych ani do trudnych, chociaż czarne szaty profesora Snapa troszkę mnie poćwiczyły. Zmusił mnie ten wzór do układania według kształtów. Pozostałe dwa obrazy czyli Harry i Hermiona – układały się same.

Hermiona Granger, Harry Potter oraz Severus Snape.

Ogólny zarys

Home Gallery od firmy Trefl czyli domowa galeria. Domowa, ponieważ mamy do czynienia z obrazami niewielkich rozmiarów ( tylko 16×48 cm) i 300 elementów, czyli o dwieście mniej niż uniwersalna pięćsetka. Dodatkowo każdy z obrazków zmieści się na niewielki stół i zajmuje mało miejsca na ścianie – jeśli będziemy chcieli je powiesić. Każdy obraz ma swój numer katalogowy. Puzzle kupione zostały w sieci sklepów Empik.com 🙂

Numery katalogowe:

Hermiona Granger – 90940 ;

Harry Potter – 90939;

Severus Snape – 90941

Polecane wpisy na blogu:

Zakładka: PUZZLE – wszystkie nasze wpisy o puzzlach i ciekawostki z nimi związane.

Puzzlowy wpis z Panną Granger – Puzzle z Hermioną Granger od Wrebbit3d 🙂

0 0 vote
Article Rating
Podziel się
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jotka
9 dni temu

No, ładne i oprawić sobie można!

Jola[ manager pixeli]

Puzzli z Harrym chyba jeszcze nie widziałam. Muszę koleżance podesłać, ona bardzo lubi ten film.

Ania
4 dni temu

Z chęcią ułożyłabym takie puzzle! 🙂

Frania
28 minut temu

Układałabym, mój mąż by się pewnie przyłączył

7
0
Daj znać, że jesteś - napisz parę słów.x
()
x