Google Ads w Afterweb

Google Ads w Afterweb

Google Ads w Afterweb to pomoc przy skutecznym promowaniu strony w internecie. Niedawno pojawił się inny wpis związany z firmą Afterweb, który możecie przeczytać tutaj i związany był on z pozycjonowaniem stron.

Pisząc ten post

musiałam poszperać tu i ówdzie. Słyszałam coś niecoś o Google Ads, lecz do końca nie ogarnęłam całego tematu.

Google Ads to nowa nazwa utworzona zaraz po Google AdWords – czyli system reklamowy GOOGLE, który od 2020 pozwala na wyświetlenie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania na wyszukiwarce oraz na stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense i sprzedawane w modelu CPM oraz CPC.

Co to oznacza?

Mówiąc prostym językiem oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na kampanię AdWords, Twoja strona internetowa będzie od razu widoczna dla Twoich klientów. Firma Afterweb pomoże stworzyć odpowiednie kampanie poprzez umiejętne dobrane słowa kluczowe. Słowa kluczowe są owocem do sukcesu i przyciągną odpowiednią grupę odbiorców.

Rodzaje kampanii reklamowych

które poleca i specjalizuje się firma są następujące.

Pierwszy z nich to – linki sponsorowane – proponowane dla każdej firmy i marki.

Drugim rodzajem jest remarketing – ponowny powrót odbiorcy do Ciebie.

Kolejny rodzaj to tak zwana reklama display. To nic innego jak wyświetlenie Twojej reklamy na innych stronach w ramach sieci reklamowej Google. Reklama będzie pojawiała się na bardziej znanych portalach internetowych.

Ostatnim rodzajem kampanii reklamowych jest – zakupy Google. Tutaj przeważnie wyświetlane zostają Twoje zdjęcia jako odpowiedź na zapytanie użytkowyników.

Korzyści z Google Ads

są widoczne niekiedy bardzo szybko, lecz musimy się dołożyć. Praca, pomoc specjalistów oraz dokładne analizy pomogą wybić się nam na szczyty. Konkurencja dzisiaj wcale nie jest mała. Warto się natrudzić aby uzyskać zamierzony efekt.

Udział w kampanii Google Ads w Afterweb niesie za sobą błyskawiczny efekt, ponieważ reklama dociera od razu do odbiorców. W ten sposób buduje się silną markę, która będzie rozpoznawalna w internecie. Co więcej pozyskamy klienta i damy radę dobrze sprzedać nasz produkt oraz pokazać się z jak najlepszej strony. Ruch w sieci wzrośnie, a także jest duże prawdopodobieństwo, że zostaniemy polecani znajomym naszego klienta.

A jak jest z Wami? Korzystacie z Google Ads?

0 0 votes
Oceń wpis
Podziel się
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Daj znać, że jesteś - napisz parę słów.x